bdsmJedni spotykają się z osobami odmiennej płci po to, aby porozmawiać, inni chcą związać się z kimś na stałe, a dla niektórych nadrzędnym celem jest seks. Randki, których powody mogą być różne, są elementem życia człowieka od zarania jego dziejów. Oczywiście na przestrzeni lat i wieków zmieniały się zasady ich przeprowadzania, dlatego też wiedza na ten temat powinna być systematycznie aktualizowana. Każdy bowiem chce umieć skutecznie podrywać. O czym należy pamiętać i co stanowi swoisty dekalog randkowicza.

O czym należy pamiętać przygotowując się na randki?

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, przygotowując się do spotkania, jest strój. Nie powinno się ubierać w „żałobne” kolory. Dominować muszą jasne barwy, bo „rozpylają” one pozytywną atmosferę. Nie warto też przywdziewać typowo „biznesowej” garderoby, a coś nieco bardziej atrakcyjnego – garnitury, a w przypadku pań – spódniczki. Jednocześnie nie wolno mylić powabu z wulgarnością. Ciuchy nie mogą być nazbyt wyzywające.

ero-anonseIstotna jest także komunikacja – zarówno niewerbalna, jak i mówienie. Podczas randki dobrze jest się często uśmiechać (ale nie rechotać, jak wariat…) i okazywać rozmówcy swoje zainteresowanie. Każdy lubi być słuchany. Dlatego też nie zarzucaj partnera szczegółami ze swego życia – nie dość, że natarczywe dzielenie się prywatnością jest nieco obcesowe, to jeszcze może spowodować, iż druga strona poczuje się zwyczajnie „zakrzyczana”. Aby okazać zainteresowanie, zadawaj pytania.
Każdy uwielbia komplementy, więc nie oszczędzaj ich (ale i nie przesadzaj). Jednocześnie unikaj rozmawiania o pieniądzach i newralgicznych dziedzinach – np. religii.

Nie zapomnij również o www.agro-estetyka.pl/seks-oferty i o tym, by przed randką dodać sobie odwagi – ale nie alkoholem. Po prostu przypomnij sobie swoje atuty, może załóż coś, co dodaje Ci pewności siebie. Zrób wszystko, żeby jak najmniej się stresować, ponieważ Twoja swoboda z pewnością udzieli się także drugiej połówce, a nerwy mogą pogrzebać spotkanie.

Niestety randkowanie jest prawdziwą sztuką, która nie należy do łatwych. Jednak można się jej nauczyć.